Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupní smlouva na zvíře

Ahoj,

budu teď kupovat chameleona rodu furcifer, který patří do CITES II (EU příloha B), takže u něj žádné papíry nepotřebuji (kdyžtak mne opravte). Přesto bych u něj rád měl kupní smlouvu. Co by v takové smlouvě mělo být, ale vůbec netuším. Nemáte někdo vzor kupní smlouvy? Úplně nejlepší by byla anglická verze, ale i česká by mi stačila. Případně co všechno by v takové kupní smlouvě mělo být?

Díky

loading...

Ja mivam na hortulany pripraveny papiry v anglictine, je to takove univerzalnejsi a pouzitelne treba i pro spanely. Kazdopadne tam po mne krome vyse uvedeneho vzdycky chteli cislo pasu nebo obcanky u prodejce i kupujiciho, u zvirat i pohlavi (event. i nejaka ta zvlastni znameni) naopak - nikdy nebylo potreba psat cenu.

Ja se teda ted do zari nedostanu k datum ve svem kompu (jsem mimo republiku), ale v mejlu jsem nasla v podstate totez v "blede modrem" v podani portugalcu, keri mi poslali svuj formular jeste pred setkanim v Hammu. Veci, ktery tam mam navic (ktery obvykle chteli nemci a musela jsem je dopisovat rucne na miste)jsou zmineny v predchozim prispevku.

Certificate of Origin

Hereby I declare that I,

(name)
(Address)
(Zip code)
(City)
(Country)

Have sold the following Captive bred animals:

Species: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Number of animals: xxxxxxxxxxxx
Sex of the animals: xxxxxxxxxxxxx
Year o birth: xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Extra information: xxxxxxxxxxxxx

To the following person:

Name: …………………………………………………………………………………………………………………………
Adress: ………………………………………………………………………………………………………………………..
Zipcode: ………………………………………………………………………………………………………………………
City: …………………………………………………………………………………………………………………………….
Country: ……………………………………………………………………………………………………………………….

On…………………………………………., in…………………………………………….

Signature of myself: Signature of the recipient: