Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odkdy je samec sexuálně aktivní?

Zdarec, mám dva nové B.c. 2 měsíce staré (samčáka a samčatku). Majitelka mi říkala, že co se páření týče, tak samec může v době páření kdykoliv a ikdyž je to zatím ještě prcek.? Chtěl bych se ujistit, že nekecala. To je mám v době páření na každý rok až do jejich dospělosti (kdy bude moct samička bezproblémově porodit) od sebe pokaždé oddělit? I když jsou zatím obě "mimča" ve stejném věku dvou měsíců? Na internetu ani v literatuře B.c. sem nikde nenašel, že by se něco podobného mělo dělat už od narození a nechce se mi věřit, že je samec pohlavně dospělí hned jak přijde na svět.

Dicky moc ;-)

loading...

samec dospeje urcite v mladsim veku a mohlo by dojit k predcasnemu "obtezovani" samice driv, nez bude kondicne pripravena na rozmnozovani. Takze prozatim muzou by spolu, s tim, jak se bude blizit samci pohlavni dospelost tak oddelit.