Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krv v stolici

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať mám dve malé agamy bradaté, mám ich asi týždeň krmim ich cvrčkami chytením hmyzom a malími švábmi a dnes som spozoroval u jednej červenú tekutinu v stolici pravdepodobne krv ved aj čo iné by to asi bolo tak by som sa chcel opýtať že čo s tým za rýchlu odpoved dakujem :)

Zdravím, jestli krmíš nachytanými kobilkami, je červené zbarvení stolice nornální.
Taky jsem se v začátcích vyděsil, když jsem začal krmit v létě smýkaným hmyzem.
Veterinář se mě na to hned ptal a když jsem přestal tímto krmit stolice se už nezbarvovala.
Tak asi bych zkusil na čas vynechat kobilky z louky a uvidíš.
Jestli se to po pár dnech nespraví, zajeď k veterináři na rozbor.
Jinak kobillky jsou asi nejlepší dostupné krmivo.