Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nešikovný lovec?

Dobrý den,mám jen takový dotaz.Krmila jsem svého ročního samečka a překvapil mě svým "stylem" lovu.Dala jsem mu dospělou myš a místo toho,aby ji normálně ulovil,zakousl se jí do ocasu,chvíli ji držel a nakonec se na ni celý namotal a začal ji škrtit.Máte s tímhle nějaké zkušenosti,že by se had tak nešikovně lovil?
Tohle se stalo už po druhé,díky za Vaše připomínky.

zdar:-D docela nechápu,proč já mám vždy takovou smůlu:-D,když je něco poučného:nejsem přítomen..věčná škoda.:-D No nic jedem dál:-D
Musím pokárat pana rybičku!!!Danio ty zde vytahuješ starého věci:-Dviz chlapec z Rakáče aneb Přemkovo noční můra:-D,co když měl Přéma po přečtení nějakou kardio příhodů.:-D
Jinak cool hadař:tak tobě fandím ,pro mne jsi +++ antikamarád:-D:-D bezkokurenční na hooodně dlouho,tak si toho važ:-)

Takovíhle labilové, co si myslej, že všechny strašně dostanou a vyhlásej, jsou snad na všech fórech, ať už se to jedná snad čehokoliv:-D Uplně vidim, co se tomuhle asi honilo hlavou: "To jsou nějaký pošahaný magoři, co si támhle někde množej ještěrky, v kredenci maj cvrčky a v mražáku tuhý potkany, nic jinýho nedělaj, jen čistěj terárka, množej nový cvrčky a mrazej další myšáky..." :-D Tak si z nich pudu dělat p.del...