Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Snusna agamy vousate - plisen v lignocelu

Ahoj,
mam vajicka agamy vousate v lignocelu( nic jineho jsem v tom spechu nesehnala). Jsou tam od 14.7. a dnes jsem koukala, ze v lignocelu( malo a misty) se tvori plisen. Vajicka jsou v poradku, krasne bila, nafoukla a rostou. Nemuzou chytit vajicka plisen z toho lignocelu? Popr. jak se tomu vyvarovat. Dekuji Jaja

Lignocel občas chytne plíseň, teda spíš ten bordel co v něm bejvá. Zdravý vejce většinou neplesnivěj. Toho bych se moc nebál, ale pro jistotu si můžeš připravit nějakej zásyp proti plísni. Tu plíseň co tam je bych seškrábnul a vyhodil.
Jako inkubační substrát je k prdu, to už bych je radši inkuboval na písku.