Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mravenci

Zdravím potřebuju radu mám doma 2 roky starou krajtuli a v terárku jsem objevila mravence Faraony bydlím v paneláku kde se vyskytují potřebuji poradit zda mohou krajtuli ublížit a zda terko můžu vystříkat Faracitem a jak dlouho mám krajtuli nechat v izolaci a ke všemu se mi bude svlékat prosím o radu

Ahoj, v práci máme faraony všude, ale zvířatům neubližují. Dokonce jsem si všiml, že v misce s krmnými holaty žrali jen ty mrtvé a živé nechali na pokoji. Ale to nic nemění na faktu, že jsou to otravné potvory a když dáš papouškovi misku s ovocem, které je za nedlouho obaleno mravenci, tak to není nic moc.