Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 želvy v jednom terárku?

Dobrý den, mám želváka čtyřprstého. Má sám pro sebe docela velký prostor a chtěla bych mu koupit nějakého kamaráda, ale nevím, jestli by ho vedle sebe snesl, protože je sám asi 5 let. A navíc, kdyby to byl taky samec?

loading...

Nemá cenu mu kopovat dalšího "kamaráda", a obzvlášť ne stejného pohlaví. On to pro něj nikdy kamarád nebude, vždycky jenom sok, s kterým se bude rvát. Pokud máte hodně prostoru, pořiďte mu několik samic, aspon 3. Pokud prostor nemáte, tak želváka nechte tak jak je, samotného.