Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Životní podmínky L.t. hondurensis

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli má L.t. Hondurensis odlišné podmínky v teráriu než običejná L.t. triangulim
Jestli má třeba radši větší vlhkost, teplotu a tak. Ptám se jen tak pro jistotu, protože chci aby můj nový mazlíček měl co nejpřirozenější prostředí :) PS: terárko 100x40x40 by mělo stačit ne? koukal jsem že jim stačí i menší, tak by to mělo být ok :) Předem děkuji za vaše odpovědi :)
Změna předmětu, původně: Životní podmínky L.t Hondurensis (Aurifer)

Přišlo mi že by to bylo zbytečně zmatený kdybych do toho starýho přidal nový úplně jiný téma a na to starý by už nikdo neodpověděl. A ted nemluvím o terárku, to už jsem vyřešil ale o podmínkách pro Hondurensisku jestli se něčím liší od jiných poddruhů.. A ten článek už jsem četl. :D přijde mi že už jsem četl snad všechno o hadech na netu a pořád se mám na co ptát