Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divná korálovka

Zdar, mám problém s korálovkou. Ve středu jsem jí naposled dával holátko a od tý doby se chová divně. Vůbec neleze, pořád je zalezlá v úkrytu a když ne tam, tak je zahrabaná v lignocelu. A když ji vezmu do ruky tak je jak tkanička - "mrtvá". Mohla by se připravovat na svlek? Chovatel mi totiž neřekl, kdy se mu svlékla naposled, takže nemám ani páru kdy se má přibližně svlékat...Dík za odpověď :-)

Vacsina hadov po jedle travi zalezena, chce mat svoj klud. Pri tahani na ruku v case ked travi hrozi, ze sa z toho povracia a tym potom nastavaju dalsie problemy. Dnes je piatok. Had nevytravi za hodinu ci pol dna ako clovek, ale trva mu to par dni... Tak klud a netahat :-)