Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vnitřní ubikace

Dobrý den. Zajímá mě, jak řešíte vnitřní ubikaci pro velké druhy želv. Plánujeme stavbu domu a řeším jak nejlíp umístit do budoucna želvy pardálí, zatím jsou to mláďata. Mám v plánu vyčlenit část technické místnosti s napojením do zahradního výběhu. Hlavně technicky, aby se to dobře čistilo a udržovalo, jak zabudovat lampy atd. Nemáte nějaký tip na stránky nebo vlastní foto pro inspiraci?

Tak se pochlubte :-) Nerada bych pak litovala, že jsme to mohli vymyslet jinak. Jeden známý mně popisoval jak má zabudované terárko nebo spíš místnost pro hroznýše, že na něj vidí z obýváku přes sklo. V technické místnosti budou želvy asi zastrčený, ale jinak to nevidím. Budu se kochat v létě až budou na zahradě. Napadá někoho něco?