Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výroba OSB terária

Dobrý večer,
rád bych poprosil o radu..chtěl bych udělat terária z OSB desek pro moje želvy..ale vůbec si netroufám, neznáte nekoho kdo je vyrabí v MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI?

PS: budu rád za foto Vašich teráriích

DĚKUJI

Na googlu toho najdeš... ale často velmi drahé... Vyjde ti to mnohem levněji, když někde koupíš desky v požadované velikosti a někoho poprosíš, aby ti je složil :) Taky jsem z toho měla strach, ale pustila jsem se do toho a jak je má krajta spokojená :)