Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem živá exotika nebo terrabazar

Ahoj všem.Mohl by mi prosím někdo poradit jestli ohledně terarijních zvířat je lepší jet do prahy na živou exotikudo ládví...koná se 3.9 2011 nebo jet na terrabazar novodvorská taky praha 17.9 2011.Děkuji za názory

Kdysi bych jednoznacne doporucil Terrabazar, ale od jeho prestehovani ze Smichova na Novodvorskou, to tam jde od desiti k peti.. Stale mene obsazenych stolu ,nulova propagace a vypada to na upadek.. Bohuzel. Kdyz ta burza byla na Smichove, nemohl jsem si ji vynachvalit, dalo se tam koupit i neco "speku", bylo tam vice jeduvek a prijemna atmosfera.. Dnes je lepsi Ladvi i kdyz ta tlacenice mi taky zrovna nesedi, ale nic co by osvezovna nevyresila.. :beer::-D