Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama Vousatá - startuje po bílém

Dobrý den, mám asi 2 letou agamku a v poslední době u ní pozoruji náruživost k bílým předmětům, prostě a jednoduše jak potká něco bílého, chce to sežrat. Dokonce to může být jen nějaká bílá skvrna na dlažbe a ona po tom startuje jak po cvrčkovi, nehledě na to, když potká bílý kamínek - okamžitě ho sežere. Nevíte, čím to může být? Nechybí jí něco? Třeba vápník? Co by jste doporučovali? Krmím jí normálně - cvrčci, občas šváb, nebo moučný červ a čerstvá zelenina a ovoce. Předem díky

Doplnit se da treba drcenymi skorapkami, ci mletym vapencem,drcenou sepiovkou nebo obalovat hmyz v Biominu H,Plastinu ci kombinaci vit-mineral smesi a pridavkem vapniku.. Reptivite+ Plastin ci Biomin H atd.. Moznosti je opravdu fura a chce to vedet a aplikovat jiz od od porizeni zvirete..