Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto "Venčení" hadů na zahradě

Chtěl bych se zeptat jestli je pro hada nebezpečné "venčit" ho na zahradě a dávat ho do jezírka aby si zaplaval. Zahradu máme uzavřenou nepoužíváme hnojiva jen nám to tam hnojí náš pes :-D v jezírku jsou ryby a je čisté..

Zdravím,venčení hada je docela i zabava.Nedavno se spřátelil had s kocourem a docela estrada kdyz kocour nevi co se to k nemu plazi :D jinak nedavno jsem poustela po zahradě dva jiné hady a jeden z nich je uz 3 dny nezvestny :( tak se snad najde,ani me nejak nenapadlo ze by se mohl nekam ztratit protoze zas tak velkou zahradu nemame ale proste zmizel...takze jestli viz o nejaky dirce nebo zkulince tk ji zabarikadovat :D

To je divné, že když není pod dozorem, tak vezme čáru. :-/ Tomu se říká zodpovědnost na druhou. Je super, že se spřátelili s kočkou? Potřásli si packama? Nerozlučná dvojka jak Jerry a Tom. :-D Já bych si koupil na to venčení i vodítko. A nejlépe i elektrický obojek. To kdyby neposlouchal a chtěl vzít čáru. Přemýšlím, jestli to hrabe mně z toho sluníčka, nebo...

hm aha...byl pod dozorem jenze jk je zelenej tk lehce spline s tim zelenym stromem...a asi vam trosku hrabe z toho slunička,had nema packy,ale tk toho si hodne lidi nevsimne -.-' had si kocoura nevsimal a kocour jen sedel a cucel,ne ze si k sobe lehli,had se zamotal do klubicka k nemu a krasne se opalovali,mazali se kremem a bla bla bla...uz nelezte na to slunicko a el.obojek dejte radsi sobe---

Podle mě se jedná o Pamrda dutého - Pamrdus lacus. Vyskytuje se většinou v oblastech s průměrně nižším inteligenčním quocientem. Vzhled může být různý - na první pohled většinou nerozeznatelný. Že se jedná o zástupce tohoto rodu poznáme většinou až po první větě (většinou velmi nesrozumitelné - někdy nebývá schopen ani této):-D.