Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paraziti v teráriu - Leguán zelený

Ahoj všem,
chtěl bych se zeptat. Mám Leguána Zeleného a nové velké terárium, jenomže ho mám zamořené nějakými breberkami. I když jsem zkoušel terárium vyčistit a vystříkat ho frontlinem, stále se objevují. Sice nenapadají Lega, ale vždy když vyndám misku se starým žrádlem, jsou jich tam stovky. Zatím se u Lega neobjevily žádné zdravotní problémy, ale bojím se aby se mu něco nestalo. Prosím poraďte nějaký typ, jak se jich zbavit nebo jestli Vás napadá co by to mohlo být. Děkuji

Nebo aspoň popsat? Napadají mě teď jen chvostoskoci nebo roztoči. Roztoči by se promenádovali i po leguánovi. Chvostoskoci jsou malé světlé "breberky", dělá jim dobře vlhko...
Víc podrobností. Takhle mám pocit, že lezou z toho žrádla...
Vyndám misku se starým žrádlem - toho se tak někdy dožít! :-D