Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Růst mojí Guttky :)

Jsou to 3 dny co jsem donesl Uzlíka domů a přijde mi že od tý doby hrozně vyrostl. Je to asi nesmysl, ale je to tak. Je to úžasnej had :) jsou mu cca 3 měsíce ruky se vůbec nebojí a hned první den asi po 30 minutách co jsem ho donesl domů a dal do terária si vzal dvě holátka :) nesnaží se utýct :) na ruku občas i sám vleze :)) přijde mi to nemožný :):) hrozně jsem si ho zamiloval :))

Myslím že tohle je dost ujetý ale dobře, uznávám že někdo má hady opravdu rád.
To že ti užovka rychle roste je pro mladé užovky normální neboj za chvilku se to zpomalí, a to že ti sama vleze na ruku je asi důsledek toho že ten co ji odchoval ji asi často bral na ruku, a taky to může být tím že guttka není zrovna nějaký zabiják a asi jsi káp na nenáročného jedince pez pudu sebezáchovy, ale aspo to budeš mít snadný co se týče výchovy a zvykání si.