Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sklípkan - agresivní/neagresivní

Zdravím. Existují stránky, které určují reálně ( agresivitu druhu z většího množství jedinců a ne, že někdo má jedince, který je agres., tak hned píše oficiálně- tento druh je agresivní,další má klidného-tento druh je neagresivní)? Jde mi třeba o druhy Nhandu Chromatus a Lasiodora Striatipes. Nejde ani tak o mě-pavouká náladu, nebo ne e, ale přítelkyně je z toho nějaká divoká, když si přečte jde o velmi agresivní druh a na další stránce - mírumilovný, vhodný pro začátečníky :) Díky za reakce

index.php

Povedzme ze je to pisane tak vseobecne. Ono fakt hodne zalezi na konkretnom pavukovi.Moj regalis bol uplny kludas, kamaratov skakal do skla ked prechadzal okolo teraria.

Kazdopadne chromatusy a striatipesky su sice slabo jedovate, ale su to dost nervozne druhy, ktore k utoku velmi daleko nemaju. Zvlast Lasiodora. Ak chces nieco fakt kldne tak si kup B. albopilosa.