Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem svlékání a podestýlka

Ahoj právě začínám s chováním hadů, mám Hroznýše Královského asi 5 dní a první dva dny lozil po terárku a do úkrytu nevešel ale poslední tři dny je jen zalezlý a ani nevylézá, dnes sem se na něj chtěl podívat jestli stále dýchá a tak sem odkryl úkryt a had syčel a vypadal že co nevidět zaútočí (má kolem 2 měsíců tak by se mi nic nestalo ale přece jen sem dal ruce pryč) krmený byl před 4 dny a ještě se nevyprázdnil. Kyž byl tedy odkrytý tak sem ho trochu porosil a had vypadal velmi zmateně dral hlavu po zemi o otíral si hlavu sám o sebe tak nevím jestli není před svlekem ale zakalený mi nepřijde.
Ještě jsem měl dotaz jakou mám dát podestýlku hadovy? Četl jsem spoustu názorů ale stále se nemůžu rozhodnou co tam dát zatím uvažuju o bukových štepkách smíchanými se zeminou a druhou půlku terárka bych chtěl vysypat terarijním pískem ale nevím jestli je to dobrý nápad :)
Předem děkuji za odpověď.

tak neboj sa tiez mam boa a celý den len lezí na tom istom mieste ale vecer ako zhasnem tak potom on zacina cele terarko obsmejdi, tim ze o vsetko tre hlavu si myslim ze skusa kade by slo zdrhnut aj mne to robil zo zaciatku daj mu nazrat tak vo stvrtok najneskor aj ked sa nevyprazdnil je mu to nefa, on sa vyprazdni mne sa zvicajne vyprazdnoval na ten 5-6den niekedy okolo 23:00 ho bez kuknut terarko uvidis ze lozi a ked je nazrany tak ti bude tak 3-4dni spat a ked zacne lozit to znamena ze je hladný ale teraz zo zaciatku asi len obzera co je nove a ako podstielku maz vela moznosti najlepsie pre hada aj prete je obycajný koberec perfektne drzi vlhkost vadovi nejak neprekaza lahko sa vybera operes ho a tak... alebo noviny ale tie sa mi nepacia ze ta farba obsahuje olovo a to nieje moc dobre, ja mam po celom tera bukove stepky a som spokojny