Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bazének/záchod pro legoše do OSB terária

Ahoj teraristi,

rozhodl jsem se udělat legounovi nové terárko a protože člověk (nebo alespoň já) je tvor líný, rád bych si v budoucnu usnadnil práci s čištěním terária. Z toho důvodu bych rád udělal falešné dno (cca 40-50cm nad spodní deskou) s větším zapuštěným bazénkem, kam by se legoš chodil koupat, resp. vyprazdňovat i s nějakou výpustí. Máte někdo s podobným řešením zkušenosti? zajímalo by mne např. co by bylo dobré použít jako nádrž, jakou velikost bazénku byste mi doporučili, jak vyřešit výpusť aby např. legoš drápama nevyškrábl špunt apod... Terárko bude o rozměrech 200x150x70 (v/š/h)takže je vcelku prostor na realizaci solidní nádržky.

Pokud byste někdo měl bazének nějak podobně řešený, rád se nechám inspirovat a všechny náměty přivítám.

Díky moc a hezkej den všem!
M.

No u nás tj Svitavy maj v železářství takoví ty plastoví necky na maltu kyble a tak a mezi tim maj plastový jezírka i v dost šikovnejch velikostech je to černej tvrdej plast má to odstupnovaný dno a dole nachystanej otvor na odtok jak v umyvadle vypadá to moc hezky tak pátrej u vás ani drahý to nemaj
no popátral sem po netu a vypadá to podobně http://www.nasezahrady.cz/HeissB120-00/plastovy-ry bnicek-heissner-130-l