Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozmražení holátka

Dobrý den, mám korálovku, L.T. sinaloe a chtěl bych jí dávat zmražená holátka. Jak nejlépe je rozmrazit? Máte někdo nějaké zkušenosti? Korálovce jsem dal 2 živá holátka, jedno sežrala a druhé už nechtěla, tak jsem ho dal do mrazáku. Po týdnu si vzala zase jen jedno. Je to můj první had a mám ho 10dní. Děkuji.

já to prostě dám do igeliťáku (nemusim to pak sušit a kořist neztrácí pach, pokud třeba mrazim holata s gekonama) hodim do teplé vody a vyřešeno...když jsem je nechávala rozmrznout normální cestou, tak jsem na ně většinou zapomínala a pak už byly tak pro mrchožrouty.