Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Číslo na krokodýla

Zdravíčko lidičky, hloupý dotaz, ale potřebuju sehnat číslo na krokodýla, prosím postněte mi jej do SZ. Vcelku to hoří... to je tak když si člověk něco domluví a nevezme si číslo :-)

Díky moc

zdar a.d. Boom:-Djsem velice rád,že už tě přestalo bavit to procykávání apod. šptrouchla:-D a chováš se jako velká holka:občas.:-(,ale zase víš,že bych zavolal zpět :-D.no nic ušetřil jsem nějaké drobný a přemýšlím nad tím,že už jsem dlouho neviděl nějakou babu jedu]:)Psala jsi ve čtvrtek??a jede i druhá čarodejnice ;-)