Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka červená si drbe hlavu, svlékat se nemá.

Dobrý den,

moje užovka (cca 5. měsíců stará, ačkoliv díky problémům s odmítáním potravy je menší než měsíční :( )
si poslední dobou drbe hlavu o všechny předměty v terárku.. Svlékat se rozhodně nemá..navíc se takto drbe už 6 dní. Možnost nějakého parazita je také vyloučená. Neví někdo, co to může znamenat?

Svlékat se rozhodně nemá.
A kdy se svlékala naposledy? Nemůže mít nějaký zbytek staré svlečky na oku? U tak malých hadů, kterí mají svlečku teňoučkou to nemusí jít tak lehce poznat.

Možnost nějakého parazita je také vyloučená.
:-D