Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odchytit uprchlou B.vagans?

Ahoj mam maly problem dovez sem si z burzy b. vagans cca mela 3cm hlavohrud+zadecek (mozna me za tyto nazvy ukamenujete ale sem v odbornych nazvech lajk) no a nez sem ji dal do terarka tak si ta "svinka" dokazala otevrit plastovou krabicku a utect. Prosim poradte mi kde bych ji mel hledat a popripade nejaky figle nebo pasti jak na ni. Dekuju moc!
Změna předmětu, původně: Pomoc (Aurifer)

skús sa popozerať v rohoch, niekde kde je vlhkejŠie, kludne aj v kúpelni. mne keď ušiel samec b.vagans subadult (neviem aký zvlek) viliezol cez okno, ktoré som nechal na noc priotvorené. našli sme ho na sušičke prádla... skús poprehrabovať byt, určite ju nájdeš.

Ti utekla jen jedna?Mě třistapadesát mladejch...asi...Ale to bylo něco pro arachnofoby,mraveniště na pochodu.Ale jednou mi utekla jejich máma.Po půl hodině hledání byla nacpaná za radiátorem.Ostatní terárka byla už zhasnutý a tak se cpala k teplu...asi.