Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ciliatus cervena tecka

Dobry den,
chtel bych poprosit o identifikaci cervene tecky na fotce. Uz je to delsi dobu co jsem si zavlekl cervene roztoce, uspesne jsem se jich zbavil a ted jsem objevil nejake podobne tecky na ciliatovi, hned jsem usoudil ze jsou to roztoci a dal ciliata do karanteny s detia strips, dneska jsem zacal pochybovat a myslim si ze by to mohla byt jen proste cervena piha,co vy nato? Pokud ano nechci ho dal trapit v karantene. Predem dekuji za odpovedi

[http://img849.imageshack.us/img849/5577/2009201129 1.jpg]

no, ono je to nekdy zradne a ta prilozena fotka neni taky uplne prukazna...nicmene pokud ty "tecky" nejdou setrit prstem a zustavaji stale na jednom miste, tak to nejspis budou jen ty pigmentove skvrnky. Kazdopadne - nevim, jestli jsem rozumela dobre, ale pokud pouzivate detii, tak je potreba ji pouzit i v chovnem terarku, abyste pak odlecene zvire nesoupnul zpatky do prostoru, kde roztoci budou vesele behat dal a na ciliata se po navratu z karanteny sesypou...