Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nepostaví se na nohy

dobrý den,náš agamák se nechce postavit na nohy spíš se jen tak plazí,nevyleze ani na klacek.jinak jí bez problémů.zajímalo by mě jestli je to něco vážného jelikož druhá agamka je v pořádku,běhá,leze jak o závod tak mám strach že se samečkem něco je.Děkuji za vaše názory

hmm, takové foto k ničemu, krom toho teda že terárko vypadá zařízené spíš trochu jako pro zeleného lega, než pro vousatku. To tam máš jenom 1 zdroj světla? Co nějaké výhřevné místo, zdroj UV atd? Jak se tam pohybujou teploty?