Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmena teraria pro chameleona jemenskeho

zdravim mam chamíka cca 14 dnu ve starem terarku začal žrát po dnu a pul prestehoval sem ho do noveho a dneska za cely den nic nesezral mam o neho starost kdyz mu dam potravu z pinzety do noveho terarka tak se otoci jakoze nechce a nebo utece je to normalni ? dekuju za odpoved

mnel sem male terarium dostal sem ho od pritelkyne a nebyl sem vubec pripraven na to ze budu mit chamika tak sem hnedka obednaval druhe a cekal sem na neho cca tyden kdyz sem ho prestehoval do noveho terarka tak zral vcera sem tam daval nove klacky aby mnel kde lozit a ejhle prestal jist dneska ani tuk vybavu mam boduvku 40 watu plus UVB 5.0 lampu mam to dobre vyvetvene dokonce tam mam koren na ktery se chodi vyhrivat a umnelou kytku plus zivou kytku :-)

dostal sem ho od pritelkyne

To terárko nebo chamíka?

nebyl sem vubec pripraven na to ze budu mit chamika

Ale přečetl sis o jeho chovu aspoň něco ne?
Chamíci jsou hodně hákliví na stres, stačí málo a jsou z toho úplně v pr***. Pokud si projedeš TP, tak najdeš takových problémů habaděj.