Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chamik nejak divne ji

Zdravím mám dotaz mám chamíka cc 14dni a někdy sní 3 cvrčky za den jindy třeba 2 dneska snědl jenom jednoho a když sem mu chtěl dát znova tak utíkal předmnou nebo na mně syčel prosím o radu jestli newíte čím by to mohlo být že se tak chová terárium mám kompletně vybavené děju mnohokrát za odpověď...

1) Před odesláním si po sobě prosím přečti, cos napsal. Vyznat se v takovém surrealistickém textu s překlepy a bez interpunkce je záležitost nadlidská.
2) Prohlédni si zdejší vlákna (vpravo v nabídce) o chovu chameleona jemenského, je to čtení na hodiny a dozvíš se všechno podstatné, mimo jiné, že:
3) Jestli máš chameleona teprve 14 dnů, není zřejmě ještě uvyklý, tím spíš, pokud jej stále vyrušuješ. Potřebuje čas a klid, rozhodně ne násilné krmení a donucovací metody. Také bys měl popsat podmínky chovu, to je univerzální pravidlo, pokud žádáš seriózní radu. Formulace "kompletně vybavené terárium" má nulovou informační hodnotu ;-)