Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Reakce na výtvor pana Ondráčka/Drápala

I když tady toho bylo už celkem dost, musím přidat i svoji osobní zkušenost s tímto pánem, nebo pány, nebo jak to opravdu je...
20. června jsem si objednal terárium, celkem za 8 000. Pan Onráček slíbil dodání do konce června, nedodal, po několika urgencích konečně došlo 14.7., nicméně rozmlácené, byl sepsán škodní zápis s přepravcem a terárium jsem poslal zpět panu Drápalovi. Od té doby dělal mrtvého brouka, nezájem, peníze měl. Když začátkem září zase pod pohrůžkou trestního oznámení komunikovat, snažil se mi nakukat, že terárium má dopravce a že on nenese zodpovědnost. Nakonec, když jsem řekl, že chci vrátit peníze za terárium, které dodnes prostě nemám, mi napsal, že jsem si ho určitě rozmlátil sám...
Tímto jsem spláchl 8 tisíc korun, bohužel jsem si o něm nezjistil kvůli vlastní hloupost nic před posláním peněz. Protože kdybych to věděl, u tohohle člověka bych si NIKDY NIC neobjednal a proto alespoň varuji všechny, kdo by o tom byť jen uvažovali.
Z mé zkušenosti je Drápal/Ondráček podvodník a za tím si stojím. Zde je na mě kontakt, rád se připojím ke všem právním krokům, které kdo povede proti němu ja.necas@seznam.cz

Už mě Drápalo-Ondráčkismus nebaví, zamykám. Je toho na TP dost, stačí zadat do vyhledávače Drápal a vyběhnou vám vlákna, kde se i poškození shlukují na hromadné TO. Stačí se přidat.
Drápale, raději si dej pohov...všichni víme, žes jsi v tom nevinně, jako ve všech těch kauzách a jedná se vlastně jenom o strašlivé a nespravedlivé spiknutí mnoha navzájem nepropojených lidí...