Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burzy, termíny a stránky burz

Dovolil jsem si seskupit odkazy do úvodního příspěvku. Prosím o přesunutí informací z původního vlákna do tohoto, máte-li zájem (např. bližší info o Terranofauně v Trnavě 15.10. apod.) do 1 týdne - tedy do čtvrtka 6.10. Poté původní vlákno odšpendlím.
Díky.

Brno - faunahobbybrno faunahobbybrno.webnode.cz
Budapest - Terraplaza www.terraplaza.hu
Budapest - Terrarisztika www.terrarista.hu
České Budějovice - teracb www.teracb.wz.cz
Hradec Kralové - Aldis kalendar-akci.html
Jihlava - tera-aqua-flora tera-aqua-flora.webnode.cz
Kroměříž - akvakm akva-tera-trhy
Košice - akvatera kosice.akvatera.sk
Liberec - faunatrhy www.faunatrhyliberec.wz.cz - pozor, nové prostory Babylon
Plzeň - zootrhy www.zootrhy.wz.cz
Praha - Novodvorská www.zooburza.cz
Praha - Terrabazar www.teraristika.cz
Praha - Živá Exotika www.zivaexotika.cz
Prešov - terapresov www.terapresov.freevar.com
Ostrava - aquaterra www.aquaterra.cz
Ostrava - faunatrhy www.faunatrhy.cz
Ostrava - teraburza www.teraburza.cz
Strakonice - teraburza teraburza.ic.cz
Trnava - AkvaTera trnava.akvatera.sk
Trnava - Terrano Fauna www.terranofauna.eu
Zlín - hobbyexotikazlin hobbyexotikazlin.wz.cz - v současnosti nejede
dovolil jsem si do seznamu přidat aquaterra burzu v Ostravě (carlos) (Arutha) (Arutha)

Hezky den. 19.5.13 se kona v Hradci Kralove vystava, jenom nevite, zda lze tam koupit hezke vybavene terarka? Schanim pro Phelsumu M. Grandis , tak jeslti mam jet akoupit si ho (ci objednat na netu). Mam vybrano Exo Terra 45x45x60 za cca 1700Kc, coz s vybavenim ktere ma, si myslim neni uplne spatna cena.

Chtel by jsem totiz nekde koupit komplet a tak si rikam zda si pockat na tu burzu.

Dekuji za info