Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Veterina (se specializací na plazy) v Liberci

Zdravím,

neví někdo, zda je některá z veterin v Liberci (popřípadně v Jablonci), specializovaná i na plazy? A zda mi mohou pomoct s mým konkrétním problémem? Mám mládě užovky červené, vzaté z pravděpodobně ne moc dobrých podmínek, mám ho už dva měsíce a má problémy se žraním. Nežere mrtvé, živé, čerstvě zabité, naříznuté, ve tmě v krabičce, prostě NIC. Jsem začátečník a i když jsem zkusil nucené krmení, nešlo to. Nechci háděti ublížit, aby nedostalo šok... Mám ještě pár dalších mláďat a ty žerou naprosto bezproblémově. Tohle mládě začíná už být pohublé a proto chci vyhledat veterináře, zda by mi nějak pomohl. Liberečáci, nevíte popřípadě o někom ( Liberec a okolí), kdo s rozkrmením mláďat již má zkušenosti a byl by ochoten mi pomoci? Předem díky za odpovědi...

Jestli to hádě hubne, tak je potřeba ho už nacpat. Šok, nešok:-). To ti asi zvládne udělat i vet bez specializace na plazy, i když ten by byl asi lepší. Ale lidí co by ti hada mohli nacpat a ukázat jak se to dělá bys tady mohl najít dost. Včetně mě :-). Zaregistruj se, aby jsi mohl komunikovat přes soukromou poštu a určitě se to nějak pořeší....

Cejna : Ty seš můj člověk, co já už oběhal doktorů, každý mi říká, dodržovat pitný režim. Ale nějak moc nežeru, nevím co semnou je. Manželka tvrdí, že se nachlastám a pak vyžeru lednici, ale já jí to nevěřím, něco takového bych si přeci pamatoval ne?
Tak mě napadlo (nemáme to od sebe prece až tak daleko), že bych vzal rodinu a příbuzné na tůru a ty bys nás nacpal.
V případě zdárného efektu, ti mohu dohodit celou maticní ulici z Ústí nad Labem.
Kamaráde, myslím si, že ty to jednou dotáhneš hodně vysoko :-D

:-D:-D
Jelikož jsi dospělej a určitě ne potravní specialista tak tě cpát nebudu. Menší hladovka dospělcům většinou neuškodí :-D. Ale s tím pitným režimem ti rád pomůžu :beer::beer:. Pokud ti to manželka dovolí :-). Matiční neber, s tamní většinou bych si asi do oka nepadl :-).

Klucíííí a holkýýý zmatiční jsou fajn, patří jistě do clubu. Každý z nich je chovatel, většinou jsou to teda broučkaři, ale proč ne že? Tak samo sebou i tam se najde nějaký ten darebák, ale stačí mít v kapse lžičku od kafe. Strašně se jí bojí, myslí si totiž, že je to semínko lopaty :-D

Jj humor musí být, ale nemusí s ním být zaplácnutá většina vlákna o nežeroucí užovce, takže už rači ubrat plyn ;-):-)

MImochodem, broučkaři a taky velcí chovatelé hlodavců, myši a potkany produkují ve velkém- zjistili totiž, že když jsou ti hlodavci na volno a mají dostatek potravy, tak se jim náramně daří :-D:-D