Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se - Vaše zájmy a koníčky

Zdravím, hledal jsem a nikde jsem neviděl nic podobného, tak mě napadlo to založit, pokud takové pochlubte se už někde je, tak ať to admini klidně zamknou,
pokud ne, tak doufám že to aspoň trochu zaujme a pochlubíte se s vašimi zájmy a koníčky mimo teraristiku.

PS: Ostatní fotky z šermu jsou v blbém formátu, takže jsem je nemohl nahrát, a abych vás neuvedl do omylu, já jsem ten hubeňour v modrým :-)

No tak kromě zvířeny a rostlinstva také tvořím:) Maluju, kreslim a grafičim:) Ne, že by na to nebyl čas...prostě musim, jinak by mě vylili ze školky:x: A vidim tady šermíře, můžu se zeptat z jaké skupiny?:) Já jsem bývala u Táborských kupců, takže jsem tim taky lehce zdeformovaná:)

Děkuju, to potěší:) Já už nemám na šerm čas, jak jsem přes tejden ve škole. Semtam se sjedu podívat na nějakou bitvu, pozdravit staré známé...ale na bojiště ženský nechtěj (tsss:-D), takže se zabejvám akorát šitim kostýmů, abych byla nejkrásnější:-D Třeba tohle jsem si spíchla před pár týdny...toho tvora uvnitř oděvu raději neřešit:D

No pravidelně nejezdim asi na žádnou, snad jen na tu, co je každoročně tady u nás v prdelákově, ale to neni žádná velká action:-D Šermovala jsem...počkat to musim spočítat:))...tak čtyři roky na střední a pak rok tak nějak "přerušovaně" Ale to už jsem to flákala. A dělala jsem klasicky jedenapůlku...občas jsem na akcích učila střílet z luku haranty:-D V průvodech jsem vedla praporový sestavy, jestli znáš...teď už bych si s mečem ale asi nevěděla rady, to leda tak někoho umlátit knihou:-D přidám fotky pro pobavení...jsem tam všude drsná jak šmirglpapír...

Tenhle meč neni můj, takže nevim, odkud je...já mám tak trochu menší:-D od Krále;-) ten na fotce je jestli to formuluju správně jedenapůlka podle tý "dnešní" velikosti člověka...ale já jsem si bohatě vystačila s tou středověkou...teda co se váhy týče:-[ Jinak ten postoj je fakt mimo, nedivila bych se, kdyby to měl bejt pravej bejk...a tušim, že sme tam všichni byli tak nějak ovlivněni...pivo to tušim bylo:-D...klasika...