Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skleněné dveře do teraria.

Dobry den , stavím terarko pro leguana 1.5m široke a 2.5m vysoke a chci aby mělo skleněne dvířka , ale newim jak se to dela. dvířka by meli mit rozmery 1m na 2m.
me napadlo ze bych si do skla nechal vyvrtat dírky do kterych bych pak pridelal nejaky panty.

předem dekuji za vsechny odpovedi.

me napadlo ze bych si do skla nechal vyvrtat dírky do kterych bych pak pridelal nejaky panty.

no vidíš odpověděl sis sám. Zajdi do sklenaře ať vyřeže ti to sklo a zároveň díry na panty. Zaleží na tom jestli by to nechtělo širší sklo, kvůli váze na pantech ale to ti musí poradit sklenář. já mám taky skleněné dvířka ale jen 40x55cm
2 možnost je nařezat si rám dveří 1x2m a do toho přichytit sklo a je to, možná to výjde i levněji záleží co ti poradí ten sklenář jakou tloušťku skla na přímo skleněné dveře;-)

Osobně bych si nechal svařit popř. svařil rám ze železa a do něj zasadil skleněnou tabuli.Vidím v tom výhody-sklo je těžké a nevím jak by provrtané na takovou páku ,která ti tam vznikne,drželo.A kdyby jsi do toho náhodou vrazil tak z pantů to nevyštípneš,jelikož budou v železe a ne ve skle.