Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neúplné zvliekanie

Prosím vás o pomoc...už druhý krát sa mi môj pytón zvliekal z kože ale našiel som zvlečenú len hlavu a koža z ostatnej časti tela sa ako keby stratila. Vyzerá byť celý pekňe zvlečený vlhkosť počas zvliekania mal zvýšenú tak ako sa to vyžaduje. Je to normálne že 2 krát po sebe nájdem len zvlečenú hlavu a tela niet???..za odpovede vopred ďakujem

No, máš lepší vysvětlení? ... pokud je terárko nějak dobře přístupné, proč ne? podmínky jí tam asi vyhovují ....
nojo, asi nevrátila, ale možnost to je ne? Je to asi stejně zoufalý pokus, jako že někdo tu kůži vyndal a nebo že ji tam sežrali nějaký roztoči nebo jiná havěť (střeba larvy nějakých broučků), všechno je možné a všechno těžce nepravděpodobné :-)

utiecť asi pochybujem lebo to by si musel otvoriť sklenené dvere zliezť po kvetinách dolu zvliecť sa potom vyšplhať naspäť hore a zavrieť za sebou dvere čo si myslím že by sa na tie dvere vybodol....a kebyže nájde tú kožu jeden z mojich rodičov určite by mi to povedali...ohľadom nejakej hávedi: terárko má čisté nevidel som mu tam zatiaľ žiadne chrobáky atď. podstielku mu mením pravidelne každých mesiacov a vyzerá v pohode a v super kondícii.

kebyže nájde tú kožu jeden z mojich rodičov určite by mi to povedali

mne treba svlecku z pavouka taky odnesl spolubydlici aniz by mi o tom rekl. Chtel ji pro nekoho do prace a proste mi o tom zapomnel rict a nepovazoval tu skutecnost za dulezitou. A ja pak taky dumala kam se svlek podel. Obcas si takhle o svlecky reknou treba i navstevy...