Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Časté slíkání guttky

Ahoj, mám cca 4 měsíčního prcka užovky červené :) prvně se slíkala 9.9 a úplně bez problému svlečka byla celá, neporušená. Ale včera 3.10 se vyslíkla znovu, a tak mě to zarazilo a začínám se bát jestli nemá třeba nějaký breberky, a nebo jen jestli rychle roste? Nevím, tak se vás ptáám jestli s ní mám někam zajít. Děkuju předen Dejv -.-

Žere od 1. ho dne co jsem ji donesl domu úplně bez problému :) Donesl jsem ji dal do terárka a asi po 10-ti minutách ji jen tak zkusil dát myšku kterou jsem koupil spolu s hadem na BURZE. Jen co jsem myšku dal do terárka tak už ji Uzlík měl v tlamě :) a pak jsem přidal ještě jednu ;) Tak jí dávám každou sobotu 2ks myší :) Jen ji radsi dávám mražený myšky, protože ještě neumí škrtit a bylo mi líto těch živích holátek... :)