Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lamprophis fiskii

Nic nepotěší člověka víc, když mu okénko "hledat" plivne do xichtu práznou stránku :-|

Ale jinak, přátelé, tento hadík je pro mě celkem pecka.

[http://www.biodiversityexplorer.org/reptiles/squam  ata/serpentes/colubridae/images/003922-1.jpg]

::)::) Nechováte jej náhodou někdo, nebo snad nevíte o někom kdo by jej choval a odchovával? :?: (že je red listed je mi známo) Stačila by i osobka ... ;-)

No co jsem četl a pátral, tak to zas tak hrozný není. Údajně žije na daleko větším území, než se původně myselo. Byl zanamenán výskyt i v mosambiku. On je spíš problém, že ji člověk v přírodě běžne nepotká, jsou hodně plaché, rády se zahrabávají a jsou noční ...