Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začátek

Do dnešních dnů jsem se věnoval pouze bezobratlým živočichům.
Ale plazi mě fascinovali od té doby, co jsem viděl a držel Python regius.

Vyvaroval jsem se postupu koupit hada a potom o něm něco zjišťovat :D A tak jsem začal stavět viz.foto

2x150x60x60

[http://img219.imageshack.us/img219/6789/3087552140 5849112361144.jpg]

a

[http://img62.imageshack.us/img62/9378/308755214058 49512371144.jpg]

A můj dotaz, kolik bych si měl nechat přesah mezi skly u "šoupaček".
A kde koupit v Moravskoslezkém kraji, nejlépe v Ostravě, mražené myšáky.

Na internetu jsem našel odkaz na tuto farmu. Ale zajímá mě zda je i něco obdobného v Ostravě.

page.php

Zdravím,
my používáme přesah 5cm. Krmení v ově kupujeme na burzách, nebo je prodejna na Muglinovské(jediná co snad prodává holata), každý týden v pondělí mají novou dodávku jak myších tak potkaních a dospělce mají docela levné.;-)... Nevím jestli prodávají i mražené, ale zamrazit se to dá vždy.

holata se ani nemusí zabíjet.

no, je otazka, na co mas svedomi.

nevím jestli je to zrovna humánní,

Nijak ohleduplne to k tem mysatum rozhodne neni. Mnohem lepsi je usmrtit je rychle prestipnutim patere za hlavickou nehtem. Mysata tak umrou hned a rychle a netrapi se kdo vi jak dlouho zimou v mrazaku.

ale nikdy si nestěžovala...

Nejspis jsi tam s nimi v tom mrazaku nebyl a jak se rika: co oci nevidi, to srdce neboli.
Pokud uz neco zabijim, tak se snazim delat to rychle a poradne, aby se zvirata trapila co nejmin, a to, ze je pri tom trapeni nevidim neznamena, ze k nemu nedochazi.