Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 13letá želva nechce lovit ryby

dobrý den, chci se zeptat jak mam donutit či motivovat 13letou želvu nádhernou,aby lovila ryby,které ji v ubikaci plavou pod nosem. Tuto želvu mám danou společně s malými želvami nelsonovými (krunýř5-6cm),které od mala ryby loví a moc jim chutnají.želvu nádhernou jsem si adoptovala od známého,který se o ní nestaral a byla krmena výhradně granulemi.pomalu se mi podařilo ji z nich odnaučit přikrmováním masem,nitěnkami,patentkami a sušenými červíky,ale rybyčky stále neloví.Pokud se k ní dostane malá s ulovenou rybou tak si musí jít ulovit jinou protože jim ji s chutí sní.Takže je prostě jenom lenoch,kterýho mám nechat trochu vyhladovět?

karantena byla ale jelikoz nam prasklo akvarko nezbylo mi nic jineho nez to risknout.vypada to v pohode,sluni se spolu a zadna agrese neni.dokonce se zacla zelvicka neskutecne loupat pri premisteni do vetsi ubikace,myslim ze se snazi dohnat svuj vzrustovy deficit.jen si nevim rady s tim lovenim.