Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šváb argentinský- vytápění

Dobrý den,
zajímalo by mě, jestli mohu do akvária s šváby přidat tzv. měsíční světlo. Třeba jen 15W, aby se to vyhřálo na cca 26°C. Bude jim toto světlo vadit?

Děkuji za odpověď.
Změna předmětu, původně: Šváb Argentýnský- vytápění (Aurifer)

Otázka je, na co ty šváby máte. Jestli jen na krmení, stačí plastový box s proložkama od vajíček někde za skříní, pod něj topnej káblík, moc nerušit, občas nakrmit a pojedou jak divý. Jesli je chcete taky na ozdobu, tak by ta noční žárovka v teráriu s listovkou, kořenama atd. mohla být i docela efektní.

No to by se asi nemnožili. Nejlepší je ten kabel, stačí s nizounkou watáží (má to menší spotřebu než žárovka). Jen počítejte s tím, že je to trochu běh na dlouhou trať, než se rozjedou, chvíli to trvá. A musí jich být hodně - aspoň stovka, radší víc. Chce to zkrátka trochu počáteční investice a trpělivost. Ale určitě se to tady už několikrát řešilo, zkuste pohledat.

díky moc za odpověď. Mám už domluveného "dodavatele" na šváby. mám jich objednáno 200ks a Agamu budu mít až za cca měsíc.. Ještě řeším problém s pískem, tak nechci spěchat, aby se zbytečně netrápila kvůli prachu, kterého se nemůžu zbavit. Prostě počítám s tím, že ze začátku budu kupovat cvrčky atd., a až dýl začnu krmit šváby. Ještě jednou moc díky za odpověď.

dobry den

nechci zakaldat novy dotaz tak pisu sem

moje otazka je mozne mit 100ks svabu argentinskych v kybli od primalexu aniz bych jim musel topit??
nechci je rozmnozovat ale jen zkrmit.jde mi o to jak snaseji pokojovou teplotu pres den mam vpokoji cca 22 C a pres noc setopeni vypina takze max do 18 C.
jak na tom budou?

diky predem za odpoved