Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krokodýlí ZOO Protivín

Zdravíčko všem,

nedávno jsem zjistil že v Protivíně je krokodýlí ZOO. Dost mě láká se tam ject podívat.
Už jste tam někdo byl? Docela by mě zajímaly reference :-)

Dík a hezkej den
[mod]
Pane stavitel,budte tak hodný a věnujte se danému tématu v jednom přízpěvku a nezakládejte každých 30minut nové vlákno.Nebo budu nucen váš čas na Teraporadně omezit na nezbytně nutnou dobu.Děkuji (Melda)[/mod]

Ahoj, já v Protivíně bydlím a v zoo jsem byl už mnohokrát. Rozhodně doporučuju, kromě krokodýlů tam jsou také želvy a hadi. Krokodýlové tam jsou chování v menších terariích ale dostačujících. Protivín má skoro kompletní sbírků všech krokodýlů. Mimo to je tam obchod se suvenýry a mnoho zajímavých informací co se týče chovu a jejich života. Rozhodně doporučuji navštívit.