Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem felsuma grandis

zdravim lidi mel bych takovej dotaz minuli tyden jsem si koupil od chovatele felsumu grandis (4 tydny ji je ) ale mam tem problem ze mi nezere jedine co si veme tak to je presnidavka ale to ji nestaci co stim mam delat abych do ni neco nacpal poradte prosim

Je to hodně malá fekzumka teda, ten kdo vám jí prodal je hodně nezodpovědný nemůže být pořádně rozjedená, a dávejte jí zatím třeba vitamíny s kašičkou( to je ovocný jogurt nebo rozmačkané ovoce) a za čas se to zlepší. Vemte jí do ruky a opatlejte jí tlamičku tou kašičkou. A nebo jí dávejte hodně malé červy a nebo crvčky a musíte to zkoušet. Když nebude žrát cvrčky ani červíky tak jí hlavně dávejte tu kašičku.Jak máte velké terárium?