Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznys Kralovsky nezere+neobvykla stolice

Dobry den,

muj hroznys kralovsky (cca 14 let) prestal zrat (uz cca druhy mesic, vzdy po tydnu jsem zkusil hodit potkana, 2x po nem chnapnul, ale prislo mi to spis jako obranny nebo zastrasujici manevr, nesnazil se ho zakousnout a obtocit)). Takove obdobi uz drive mel, ale co upoutalo moji pozornost, tak ze i pres nulovy prijem potravy mel v poslednich 3 tydnech stolici (ne mnoho, zato byla pouze bila az zluta, konzistence nejasna, jelikoz vzdy kalel do vody, nicmene bylo jasne, ze nebyla uplne tuha a vcelku). Pred cca mesicem se svlekl a uplne bez problemu.

Nevite nekdo, co by s nim mohlo byt/mam si delat starosti a vzit ho radsi k veterinarovi?

Bohuzel nemam obrazek stolice, nicmene pokud se vykali znovu, dodam.

Dekuji za pomoc

Lubos

loading...

Co to je za pohlaví? Pokud samec, tak ti to dělávají, že si dají přez zimu pauzu (někdy to dělaj i samice, ale ne všechny) Pokud had nemá nějaké příznaky něčeho dalšího a hlavně nejde dolů s kondicí, tak je uplně zbytečné to řešit. Ten trus je ve skutečnosti moč, a ta takhle normálně vypadá. Had ji odkládá, ikdyž nežere.