Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka

Ahoj všichni. Mám na Vás opět dotaz a doufám, že mi odpovíte stejně dobře, jako minule. Mám problém s korálovkou. Mám ji už asi 4 měsíce, všechno je v pořádku, svléká se mi v pořádku, ale poslední dobou mám problém. Nechce jíst. Dala jsem ji jednou mastomyš, ale ta ji utekla, tak ji nesnědla, jako kdyby to vzdala. Později jsem ji dala myš, snadla ji bez problémů. Bohužel zlom nastal minulý týden, kdy jsem ji koupila bílou myš. Zkusila ji ulovit, ale myš se nedala. Hlídala jí, ale nezaútočila. Později ji myš začala očuchávat, had se jako kdyby vylekal a nechtěl na ni zaútočit a vyhýbal se jí(myši). Prosím, poraďte mi. Nemůže to být tím, že by mi třeba prochladla? Utekla mi, našla jsem ji pod kobercem na studené podlaze. Pak jsem vyměnila žárovku z šetřící na obyčejnou a tam zase kolísala teplota. Nezakaluje se ani není nějak agresivní. Děkuji moc za pomoc.

Zdravím, jak je stará? Pokud to není mimino, tak klidně vysadí vlivem venkovních teplot. Tyto korálovky přirozeně zimují a odmítání potravy bude dle mého názoru s tímto souviset. Nechal bych ji pár týdnů v klidu, pokud je v kondici a pak zkusil nakrmit. Pokud je podchlazená, tlačila by vzduch z plic nebo min. slintala. m.