Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán zelený-terárium

Dobrý den všichni chtěl bych se zeptat na jednu věc ohledně terária leguána zeleného..

Šlo by kdyby se leguán vyhřál a mohl by si chodit volně po Zavřenémpokoji ?
Když bude mít žízeň nebo hlad tak zajde do terka ;-)
Změna předmětu, původně: Leguán Zelený-terárium (Aurifer)

Čau, použiji toto vlákno snad to nikomu nebude vadit chtěl bych se zeptat na vaše názory ohledně teraria pro leguána zeleného, zatím je menší cca 46 cm asi rok starý. Uvítám každý tipy a připomínky dle vašich zkušeností. PS: mám v plánu to trochu oživit živými kytkami. Děkuju :)

Ok tak to je v cajku - bacha na větrání! musí být ECHT :) tj. vzhledem k tomu že asi nemáš nic ve přední stěně, udělej větrání celej strop... je to fakt důležitý. A jestli tam máš jen výhřev a kompaktní zářivku UVB, narvi tam ještě co nejvíc zářivek, světlo ničím "nepřečůráš".