Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chovatel Krajty Královské Opava a okolí ??

Dobrý den,
měl bych dotaz zda se najde chovatel Krajty Královské v okolí Opavy který by umožnil se přijet podívat na chov případně zodpovědět dotazy. Po dlouhém hledání na internetu a čtení všech možných článků o chovu těchto hadů bych chtěl taky jednoho takového hada si pořídit. Hada sem chtěl od malička ale nechtěli mi jej schválit rodiče :D ale teď už stím problém nebude. Nejlepší by pro mě bylo se jet k někomu podívat poptat se a pak bych se teda pevně rozhodl. Pokud by se tady někdo takový našel a nevadilo by mu to tak se mi prosím ozvětě na email matej.31@seznam.cz

předem děkuji za odpovědi případě nabídky

Hezký den :)

Ahoj,
předpokládám, že jsi z Opavy, takže budeš znát Středisko volného času (Stanice mladých turistů a přírodovědců) vedle loutkového divadla. Přímo na stanici si můžeš prohlédnout 4 regiusky a spoustu dalších terarijních zvířat. Kdyby ses na něco chtěl přeci jen zeptat, nebo sejít na stanici, tak mi klidně napiš. naja91@seznam.cz
Ještě něco maličkého ke čtení o reginách ...: http://www.reptilarium.cz/index.php/atlas-plazu/64 -python-regius