Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedovatí hadi

Ahoj, již dlouho pročítám tyhle internetové stránky a moc se mi líbí vaše chovatelské úspěchy. Mám 6 letého syna a začali se mu moc líbit hadi. Zrovna se chystáme ke koupi užovky červené. Literaturu máme načtenou, i co se týče jiných druhů. Syna ale fascinují i jedovaté druhy. Samozřejmě bych je doma nechtěla a ani bych neměla odvahu se do toho pouštět. Jen jsem chtěla poprosit, zda by se tu nenašel nějaký ochotný chovatel, kterého bychom mohli navštívit a z bezpečné vzdálenosti si jedovaté hady prohlédnout, popřípadě se dozvědět nějaké zajímavosti. Určitě by to byl větší zážitek než knížka nebo televize. Jsme z Prostějova, Olomoucký kraj. Jinak zmijí je u nás na chatě dostatek, kdyby měl někdo zájem. Mnohokrát děkuji.

Mno, já už toho moc nemám. Nezapomínejme na kolegu Carlose. Ten je na tom s jedovatými hady podstatně lépe ;-)

Pro tazatelku:
S dítětem cca šestiletým není problém, to se dá ohlídat, horší je, že teď je ale blbá doba na nějaké obsáhlé prohlídky. Hadi se chystají zimovat, pokud už někteří už nezimují.
Když Vaše nadšení dožije jara (duben) ozvěte se. Ať už se mnou, nebo s Carlosem se určitě na nějaké té "exkurzi" domluvíte.

J.