Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Křečík džungarský- 1 nebo 2?

Dobry vecer potreboval bych poradit titra si jdu koupit krecka dzungarskeho ale ted otazka jestli si mam koupit dva neob radeji jenom jednoho nechci aby tomu jednomu bylo smutno ale zas nechci predejit k bitkam.. tot vse dekuji predem za odpoved
Změna předmětu, původně: Křeček Dzungárský (Aurifer)

prominte ma tam gramaticke chyby psal jsem to narychlo tot oprava

*Dobry vecer potreboval bych poradit zitra si jdu koupit krecka dzungarskeho ale ted otazka jestli si mam koupit dva nebo radeji jenom jednoho nechci aby tomu jednomu bylo smutno ale zas nechci aby se bili. tot vse dekuji predem za odpoved.

Jeden džungarák ti bude v pohodě fungovat také, zas tak společenští, aby mu bylo smutno nejsou. Pokud chceš jenom mazlíka, tak si určitě pořiď jednoho. kdybys pořizoval 2, tak bys musel počítat s možností, že je třeba bude někdy nutné oddělit, kdyby se začali řezat.

no já je mam ve skupinách s 1-2 (někdy i více) samci a když tam nějaké zvíře řeže ostatní, tak ho oddělím. A pohoda, ale ne vždycky to tak funguje, někdy se prostě řežou a je potřeba s touhle možností počítat...já prostě agresivní zvíře oddělím směrem k hadům, ale chápu, že pro majitele mazlíčka to asi nebude to pravé řešení :-)