Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potkani - nemoc ?

Zdravím,
potřeboval bych poradit co vlastně na videu : potkan.mp4 potkan vyvádí.
Je to jakési kýchání a skřeky ( kvičí jako prase ). Dělají mi to téměř všichni.
Nevím, jestli je to nějaká forma nachlazení, nebo něco jiného.
Případně co s tím?

Děkuji za rady
Martin

Dobrý den, využívám toto vlákno. Má někdo zkušenosti s použitím Neostomosanu na likvidaci všenek nebo parazitů u potkanů. Doporučil mi ho chovatel jako prevenci ke snižování počtů parazitů v chovu. Potkani jsou zdraví, vypadají v pohodě, ale po zamražení se na druhý den v sáčcích objeví jakoby nějaký posyp. Čárečky tak 2 milimetry. Předpokládám, že něco v nich prostě zmrzlo a vykulilo se ven ze srsti. Je to jen sem tam na nějakých. Namátkou jsem je prohlédl, ale nic jsem nenašel. Jen po tom zamražení. Děkuji.