Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cvrčci

jen se chci zeptat, když chovám cvrčky jak často měnit a čistit nějak newim jak to udělat aby mi nepoutíkali..

Co se utíkání týče, tak zásadně manipuluju s cvrčkama ve vaně. To je jediný způsob, jak se mi nerozutečou po bytě. Z vany je člověk pak zase vytahá, když ovšem nenechá do vany spuštěnou hadici od sprchy, že... To si pak může už jen nadávat.

Jj. to jsou dvě osvědčený metody, při čitění ubykace a přendavání dospělců buď dát do vany, nebo pokud má člověk větší bednu, tak krabičku do bedny a naplnit uvnitř. Musím říct, že člověk časem tu manipulaci tak nějak vyladí a docela se to dá, ze začátku jsem ale kolikrát večer honil po bytě nějakýho cvrkajícího hajzla s čelovkou na hlavě :-D