Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co lze pořídit do akvária/terária 70x40x40?

Zdravím, vyhrabal jsem doma akvárium s rozměrami 70x40x40 (d/š/v) a jelikož je v perfektním stavu, je mi líto ho nevyužít. A jelikož rybičky už nechci, chci se zeptat, co z terarijních zvířat lze do takového akvária pořídit. Nevýhodu vidím hlavně v tom jak je nízké, takže kdo ví, jestli do toho vůbec lze nějaké to terarijní zvíře dát... Jen to nesmí být had, toho mám předem zakázaného od přítelkyně :-D

Sám se musíš rozhodnout, zda chceš vůbec něco chovat, pak si vybrat a pak se ptát, zda by to vtom šlo.
Takto mi to připadá, že chceš jen využít akvárium.
Akvarijní kosatka už není v módě, akvarijní labutě teprve ne, tak tam prostě šoupnem něco suchého? :-D

Pánové, jak můžete něco doporučit, když zadavatel nevi co chce. My vime co by se tam hodilo, ale zadavatel měl vědět, že by rád "něco" choval, ještě než našel akvarium.
Buď se zadavatel špatně vyjádřil, nebo je to předem odepsaný případ a vy budete řešit další chcípáčky.

Jo kdyby to bylo tak jednoduchý ;) Jelikož jsem limitovanej místem v bytě a taky penězma, tak si nemůžu moc vybírat. Prostě jsem se rozhod, že chci po dlouhé době něco chovat a snažím se využít toho, co mám doma.

Proto chci právě těch návrhů víc a čekám, až se mi z nich něco zalíbí. Samozřejmě bych měl svojí představu co bych chtěl, ale prostě si to nemůžu dovolit... vždycky jsem chtěl třeba chameleona nebo agamy... ale ani kdybych je mít mohl, tak bych si to takhle do začátku nelajznul, rád bych měl do začátku něco nenáročného.

Zkus větnamského kraba,já ho mám už dva roky a je pěkné velkej a hlavně nenáročnej.Stačí jen vzduchovač topení a hlavně nesolit vodu je sladkovodní:))žere jek meso tak zeleninu a granulky.Hodně štěstí

To je furt dokola...nemá šanci se rozčilovat. Takhle je to prostě chycený za špatnej konec. Člověk by měl mít nejdřív nějakej zájem o toho živýho tvora a ne ho mít jen jako záminku pro využití starýho akvárka. Může tam bejt spoustu naprosto odlišnejch zvířat, ale bude ho to bavit i za měsíc? Aby tam ten gekončík pak neusychal zaživa a pak bude zase akvárko nevyužitý...vždyť je to postavený na hlavu..."óóó, tahle krajta by se výborně vyjímala na méj hajzlijé!"
To spíš fandim nadšencům, co by kvůli vysněnýmu zvířeti třeba přestavěli celej byt:-D