Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto o jaký jde druh

nevíte někdo jen tak pro zajímavost co je na druhé fotce od zhora??

http://tera.poradna.net/s/index/?page=11&text=poch lubte+se+teraria&questions&replies&content&title

[mod]Takže pane šimonnebomatouš,Kubánek nebo Lukasek 1345,lakskavě se tu ukazujte pod jednou přezdívkou,nebo vám vaše přízpěvky budu mazat.Jestli trpíte chorobou rozdvojené osobnosti,pak se vše vysvětluje. (Melda)[/mod]

To nemyslis vazne?Ak uz silou mocou sa chces sklamat, tak skus zapojit rozum a najdi si nieco aj sam. Google dokaze divy a dokonca aj tu na TP mas v pravo hore policko hladat. Staci trochu porozmyslat a urcite vymyslis nieco co tam skusis zadat aby ti to naslo to co potrebujes/chces.